BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 750 d xDrive - hnací hřídel od 7/2012 do 12/2015, 2993 ccm, 280 kW, 381 hp, N57 D30 C, limuzína
| Konstrukční rok do | 08/2015 |
|---|---|
| Typ převodovky | plně automatický |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 569 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 65 mm |
| Délka 2 [mm] | 60 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 89 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2015 |
|---|---|
| Typ převodovky | plně automatický |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 874 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Délka 2 [mm] | 360 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 89 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2015 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 567 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5x72 |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Výměnný díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2015 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 869 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Výměnný díl | Ano |
| Délka 2 [mm] | 378 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 572 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 871 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2015 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 567 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5x72 |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Výměnný díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2015 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 869 mm |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Výměnný díl | Ano |
| Délka 2 [mm] | 378 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 573 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 873 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 567 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 874 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 572 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 572 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 89 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 874 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 89 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 81 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 572 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 89 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 82 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 874 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 89 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 81 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 44 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67,0 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 10 mm |
| Tloušťka/síla 2 [mm] | 15,7 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 572 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 37 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost