ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - hnací hřídel od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 25 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 100 mm |
| Délka [mm] | 460 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 100 mm |
| Délka [mm] | 460 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 467 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 25 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 475 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 475 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 96 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 96 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 100 mm |
Dostupnost