VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.8 - hnací hřídel od 12/1983 do 3/1988, 1781 ccm, 82 kW, 112 hp, DZ, kombi
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 624 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 785 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr 1 [mm] | 90 mm |
| Průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 685 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Průměr 2 [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 588 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Průměr 2 [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 627 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| Průměr 1 [mm] | 81 mm |
| Průměr 2 [mm] | 94 mm |
Dostupnost