NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - hnací hřídel od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 689 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
| Délka [mm] | 859 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
| Délka [mm] | 702 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 870 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 685 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 865 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 859 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 699 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49,1 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MT |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 689 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 699 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 29 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 690 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 72 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 867 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 72 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Variomatic |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 701 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 73 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Variomatic |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 861 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 73 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 690 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr 1 [mm] | 72 mm |
| Průměr 2 [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 867 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr 1 [mm] | 72 mm |
| Průměr 2 [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Převodovka číslo | CVT |
|---|---|
| převodovka typ | CVT |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 703 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr 1 [mm] | 72 mm |
| Průměr 2 [mm] | 69 mm |
Dostupnost
| Převodovka číslo | CVT |
|---|---|
| převodovka typ | CVT |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Délka [mm] | 860 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr 1 [mm] | 72 mm |
| Průměr 2 [mm] | 69 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 691 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| Protiprachová ochrana | s protiprachovou ochranou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 73 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 68 mm |
Dostupnost