MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166) ML 500 4-matic (166.073) - hnací hřídel od 2/2012 do 2/2015, 4663 ccm, 300 kW, 408 hp, M 278.928, SUV
| Konstrukční rok do | 07/2014 |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
Dostupnost
| Typ převodovky | 9-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| Délka [mm] | 1015 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2014 |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| Kvalita, jakost | OE Quality |
| Délka [mm] | 673 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2014 |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| Délka [mm] | 673 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1015 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost