MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 TD 4WD (K74T) - hnací hřídel od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 73 kW, 99 hp, 4D56-TD, pick-up
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 612 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr 1 [mm] | 88 mm |
| Průměr 2 [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 535 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Průměr 1 [mm] | 88 mm |
| Průměr 2 [mm] | 132 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 538 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
| Průměr 2 [mm] | 85,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 616 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 538 mm |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 10,4 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
| počet děr | 4 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 111 mm |
| Protiprachová ochrana | s protiprachovou ochranou |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 132 mm |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 538 mm |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 10,4 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
| počet děr | 4 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 111 mm |
| Protiprachová ochrana | s protiprachovou ochranou |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 86 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 132 mm |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 611 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 92 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 536 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Průměr 2 [mm] | 132 mm |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 92 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 536,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 89,0 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 132,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 616 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 91,0 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 81,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 536,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 89,0 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 132,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 616 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 91,0 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 81,5 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 10 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 48 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74,0 mm |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 52 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 10 mm |
| Tloušťka/síla 2 [mm] | 10,7 mm |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 52 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 10 mm |
| Tloušťka/síla 2 [mm] | 10,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 528 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
| Průměr 2 [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 616 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 533 mm |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 10,2 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
| počet děr | 4 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 132 mm |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 85,5 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 611 mm |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
| Délka 2 [mm] | 90 mm |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 90 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 85,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 616 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
| nový díl | Ano |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 mm |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 96 mm |
Dostupnost