MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) - Upevnění / příslušenství od 10/1995 do 5/2000, 1998 ccm, 132 kW, 180 hp, M 111.944, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Speciální vozidlo | pro vozidla taxislužby |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,037 kg |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 8.8 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Speciální vozidlo | pro vozidla taxislužby |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,037 kg |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 8.8 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost