BMW X5 (E53) 4.4 i - Tripod od 1/2000 do 9/2003, 4398 ccm, 210 kW, 286 hp, M62 B44 (448S2), SUV
| Počet zubů | 26 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 21,5 mm |
| Výška [mm] | 21,8 mm |
| Průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Průměr 2 [mm] | 43 mm |
| váha [g] | 450 g |
Dostupnost
| Počet zubů | 27 |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 43,2 mm |
| Průměr 2 [mm] | 14,5 mm |
| váha [g] | 448 g |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43,2 mm |
|---|---|
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 27 |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| druh kloubu | tripodový kloub |
Dostupnost