FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) - Tripod od 7/1991 do 7/1999, 899 ccm, 29 kW, 40 hp, 1170 A1.000, 1170 A1.046, Šikmá zadní část
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| vnitřní ozubení,strana kola | 19 |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 19 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 23,4 mm |
| Průměr 1 [mm] | 9,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 29 mm |
| váha [g] | 235 g |
Dostupnost
| Počet zubů | 19 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 9 mm |
Dostupnost