RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F) - Tripod od 10/1996 do 3/1999, 1598 ccm, 66 kW, 90 hp, K7M 702, K7M 703, Kabriolet
| Rok výroby od | 02/1997 |
|---|---|
| Počet zubů | 25 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 25 |
Dostupnost
| Počet zubů | 30 |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12 mm |
| Materiál | ocel |
| váha [g] | 300 g |
Dostupnost
| Průměr v mm | 29,9 mm |
|---|---|
| druh kloubu | synchronní kloub |
| druh kloubu | tripodový kloub |
Dostupnost