FORD FOCUS III limuzína 2.0 - Kloub / sada od 10/2013 do 2/2020, 1999 ccm, 110 kW, 150 hp, XQDA, limuzína
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 153 mm |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 23 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková 6-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 150 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 34 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MT |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 23 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 23 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 63 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
Dostupnost