HONDA JAZZ IV (GK_) 1.3 - Kloub / sada od 9/2015, 1318 ccm, 75 kW, 102 hp, L13B, L13B2, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 143 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 26 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 153 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 29 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2015 |
|---|---|
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 157 mm |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 26 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 26 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 134,5 mm |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 26 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 29 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 26 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 29 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83,4 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 26 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 29 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83,4 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 26 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 55 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 50 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s drážkou |
| Číslo technické informace | Middle groove |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2015 |
|---|---|
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
| montovaná strana | strana kola |
Dostupnost