FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.3 D Multijet (312PXS2A) - Kloub / sada od 12/2015, 1248 ccm, 59 kW, 80 hp, 225 A2.000, 312 A8.000, 312 B2.000, Schránky/šikmá záď
| Typ vozidla | EASY |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Velikost závitu | M24x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82,5 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (vnitřní) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 139 mm |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 81 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 146,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| specifikace | BELL PIN LENGTH - 84 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 146,5 mm |
| Velikost závitu | M24X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| verze | One |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2016 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 138,5 mm |
| Velikost závitu | M24X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Číslo technické informace | Groove Type Inner |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Emisní norma | Euro 6 |
| Délka [mm] | 186 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 29,75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 147 mm |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 85 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 139 mm |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 81 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 147 mm |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 85 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 50,95 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82,5 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 147 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Průměr 1 [mm] | 25 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Průměr kloubu [mm] | 84,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 50,95 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82,5 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Velikost závitu | M24 x 1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | strana kola |
| Výška [mm] | 180 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 30 mm |
| váha [g] | 1795 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
Dostupnost