VOLVO V60 II (225) D4 Polestar AWD - Kloub / sada od 2/2018 do 12/2021, 1969 ccm, 147 kW, 200 hp, D 4204 T14, kombi
| Typ převodovky | 8-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 564 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 30 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| Typ převodovky | 8-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 116 mm |
| Velikost závitu | M10X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 40 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 28 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 54 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (vnitřní) |
Dostupnost