AUDI A8 D5 (4N2, 4N8, 4NC, 4NL) S8 Mild Hybrid quattro - Kloub / sada od 2/2019, 3996 ccm, 420 kW, 571 hp, CWWB, DWKA, limuzína
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 42 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 28 |
| Vnější průměr [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 8-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 89 mm |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 27 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2022 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 94 mm |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 42 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 97 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| povrch | práškový ochranný povrch |
| Protiprachová ochrana | s protiprachovou ochranou |
Dostupnost