JEEP GRAND CHEROKEE VAN (WK2) V6 VVT - Kloub / sada od 7/2013, 3604 ccm, 210 kW, 286 hp, ERB, ERC, Skříň/SUV
| převodovka typ | transfer case |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 198 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 44,97 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | transfer case |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 176,5 mm |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 32 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 26 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | transfer case |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 401 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 37 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 45 mm |
Dostupnost