NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi - Kloub / sada od 9/2003 do 6/2010, 1461 ccm, 60 kW, 82 hp, K9K 722, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79,4 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (střední) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 142 mm |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Doplňující výrobek/info 2 | s korunovou maticí |
| Průměr kloubu [mm] | 79 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 82 mm |
| Velikost závitu | M20x1 |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| Délka 2 [mm] | 136 mm |
| Průměr kloubu [mm] | 76 mm |
| verze | 8 balls |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 139,5 mm |
| Velikost závitu | M20X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 142,5 mm |
| Velikost závitu | M20X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 23 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 140 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,700 kg |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M20 x 1,5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 143 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,94 kg |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 23 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M20 x 1,5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 142 mm |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Doplňující výrobek/info 2 | s korunovou maticí |
| Průměr kloubu [mm] | 79 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 142 mm |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 23 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 82 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (střední) |
| Průměr příruby [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 23 |
| Celková délka [mm] | 142,5 mm |
| Průměr příruby [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 142 mm |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 23 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 82 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 139,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| specifikace | BELL PIN LENGTH - 83 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Průměr v mm | 83 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 23 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Průměr v mm | 79 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 139,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| specifikace | Groove Type: Middle |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 138 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49,2 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (střední) |
| Průměr kloubu [mm] | 79 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 138 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 23 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49,2 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (střední) |
| Průměr kloubu [mm] | 79 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
Dostupnost