ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A) - Kloub / sada od 6/2003 do 3/2010, 1910 ccm, 74 kW, 101 hp, 182 B9.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 143 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| specifikace | Groove Type: Outer |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 34 mm |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 25 |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Průměr kloubu [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Hmotnost [kg] | 2,260 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 143 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| specifikace | Groove type: OUTER |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,785 kg |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 25 |
| Průměr kloubu [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 141,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,055 kg |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 32 mm |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 25 |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 25 |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 143 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| specifikace | Groove type: OUTER |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| druh kloubu | synchronní kloub |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 32 mm |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 25 |
| Průměr kloubu [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 143 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| specifikace | GrooveType:Outer |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 32 mm |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 25 |
| Průměr kloubu [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 485 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 26 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 29,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 186 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 26 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Průměr v mm | 90 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější závit [mm] | M24x1.5 mm |
Dostupnost