RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Kloub / sada od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| převodovka typ | MT |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 105,5 mm |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 22 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 23 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 36,3 mm |
Dostupnost
| Převodovka číslo | JB0/1/3 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Vnější ozubení strana kola | 21 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
Dostupnost