JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 Laredo - Kloub / sada od 10/2001 do 9/2004, 3700 ccm, 150 kW, 204 hp, EKG, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 35 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 35 |
| Vnější průměr [mm] | 93 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| vnitřní ozubení,strana kola | 35 |
| Vnější průměr [mm] | 91 mm |
Dostupnost