VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Kloub / sada od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 53 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Materiál vlnovce | Polychlorpropen (Neopren) |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 139 mm |
| Velikost závitu | M20X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Číslo technické informace | Groove Type Inner |
| verze | Two |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 53,2 mm |
| Délka 2 [mm] | 139 mm |
| verze | 6 balls |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | strana kola |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | strana kola |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 53 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 53 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Materiál vlnovce | Termoplast |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| druh kloubu | diskový kloub |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Mazání | s tuk.mazáním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
| Průměr kloubu [mm] | 100 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Mazání | s tuk.mazáním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
| Průměr kloubu [mm] | 90 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| druh kloubu | diskový kloub |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Mazání | s tuk.mazáním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
| Průměr kloubu [mm] | 100 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| vnitřní ozubení,strana kola | 33 |
| Vnější průměr [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Počet zubů | 33 |
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 100 mm |
| vnitřní ozubení,strana kola | 33 |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 139 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| pro OE číslo | 477501185 |
| Délka [mm] | 32 mm |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 33 |
Dostupnost