SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 - Kloub / sada od 6/2007 do 6/2013, 1968 ccm, 125 kW, 170 hp, BMN, CEGA, CFJA, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59 mm |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 28 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 34 mm |
| Průměr díry [mm] | 8,2 mm |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 33 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 86 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Průměr kloubu [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Typ vozidla | Altea Freetrack |
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 106 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| pro OE číslo | 191407331 |
| Délka [mm] | 34 mm |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 33 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 36 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 33 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
Dostupnost
| Počet zubů | 28 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 108 mm |
| vnitřní ozubení,strana kola | 28 |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 33 |
|---|---|
| Délka 2 [mm] | 34 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
|---|---|
| Délka 2 [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| Délka 2 [mm] | 95,5 mm |
| verze | 6 balls |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| Délka 2 [mm] | 106 mm |
| verze | 6 balls |
Dostupnost
| Délka [mm] | 34 mm |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 8,2 mm |
| Průměr díry [mm] | 8,20 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 86 mm |
| druh kloubu | 000 |
| mechanicky obrobeno | 051 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s gumovou manžetou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Průměr kloubu [mm] | 100,0 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| Délka 2 [mm] | 105 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 106 mm |
| Velikost závitu | M16X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18977 |
| montovaná strana | přední osa |
| spojka | pro vozidla s dvojitou spojkou |
| počet převodů | 6 rychlostní |
| Hmotnost [kg] | 2,41 kg |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| Vnější průměr 1 [mm] | 98 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 59,6 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 34 mm |
| Průměr díry [mm] | 8 mm |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 33 |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 86 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | bez zápichu ve vnitřní části |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Průměr kloubu [mm] | 100 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2008 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Typ vozidla | ALTEA FREETRACK |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 106 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 36 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59,5 mm |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (vnitřní) |
Dostupnost