FIAT LINEA (323_, 110_) 1.3 D Multijet (323AXB1A) - Kloub / sada od 9/2009, 1248 ccm, 70 kW, 95 hp, 199 A3.000, 199 B1.000, limuzína
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Emisní norma | Euro 5 |
| Není určeno pro terénní provedení | Indie |
| Velikost závitu | M24 x 1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (střední) |
| Protiprachová ochrana | s protiprachovou ochranou |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 146 mm |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 87 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 479,5 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 29,7 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 145,5 mm |
| Velikost závitu | M24X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 146 mm |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 87 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 87 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 87 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 87 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 87 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 179,5 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 24 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 24 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 29,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M24 x 1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 87 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost