DODGE JOURNEY 2.0 CRD - Kloub / sada od 6/2008, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BWD, ECE, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Vnější ozubení strana kola | 32 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 32 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56,7 mm |
| specifikace | GrooveType:Inner |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 29 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 32 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 28 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli | 32 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 42,5 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | s ABS kroužkem |
Dostupnost