CITROËN XM (Y3) 2.0 - Kloub / sada od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 152 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 39 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 58 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 48 |
| specifikace | I |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 152 mm |
| Velikost závitu | M24X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 58 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 48 |
| Číslo technické informace | Groove Type Inner |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 143,5 mm |
| Velikost závitu | M24X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 23 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 58 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 29 |
| Číslo technické informace | Groove Type Inner |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 152 mm |
| Velikost závitu | M24X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 39 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 58 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 48 |
| Číslo technické informace | Groove Type Inner |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | s ABS kroužkem |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 23 |
| počet zubů, ABS kroužek | 48 |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 23 |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | s ABS kroužkem |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 34 |
| počet zubů, ABS kroužek | 48 |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 34 |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost