HONDA ACCORD II Hatchback (AC, AD) 1.8 EX (AD) - Kloub / sada od 9/1983 do 10/1985, 1829 ccm, 74 kW, 101 hp, ET1, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 141 mm |
|---|---|
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 32 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 133 mm |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 26 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 32 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vnější ozubení strana kola | 24 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 24 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 47 mm |
| Celková délka [mm] | 137 mm |
| Vnější závit [mm] | 22 x 1,5 mm |
| délka 1 [mm] | 79 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 23 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| Celková délka [mm] | 134 mm |
| Vnější závit [mm] | 22 x 1,5 mm |
| délka 1 [mm] | 79 mm |
| specifikace | Groove type: MIDDLE |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 26 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 32 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| Celková délka [mm] | 136,5 mm |
| Vnější závit [mm] | 22 x 1,5 mm |
| délka 1 [mm] | 80 mm |
Dostupnost