NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22) - Kloub / sada od 10/1986 do 12/1995, 1952 ccm, 47 kW, 64 hp, LD20, autobus
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Průměr v mm | 88 mm |
| Délka [mm] | 164,2 mm |
| Velikost závitu | M24 |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 23 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Průměr v mm | 98 mm |
| Délka [mm] | 220 mm |
| Velikost závitu | M1 |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 165 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 23 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (střední) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s drážkou |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 221 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 27 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 50 mm |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (vnitřní) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s drážkou |
Dostupnost