NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Kloub / sada od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 48,9 mm |
| specifikace | Groove type: INNER |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 162,5 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 26 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 150 mm |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Délka [mm] | 147,5 mm |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 29 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49,1 mm |
| Číslo technické informace | Groove Type Inner |
Dostupnost
| Délka [mm] | 152 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 29 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | bez zápichu ve vnitřní části |
| Protiprachová ochrana | bez protiprachové ochrany |
| Průměr kloubu [mm] | 80 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (střední) |
| Průměr kloubu [mm] | 72,9 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 152 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 29 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | bez zápichu ve vnitřní části |
| Protiprachová ochrana | bez protiprachové ochrany |
| Průměr kloubu [mm] | 80 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 48,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72,2 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 48,9 mm |
| specifikace | Groove type: INNER |
Dostupnost
| převodovka typ | AT |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 147,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 29 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49,1 mm |
| specifikace | GrooveType:Inner |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 48,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72,2 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 163,5 mm |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 25 |
| vnitř.zub,dif.strana,spoj.do převodovky | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 147 mm |
| Velikost závitu | M22x1.50 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Průměr valivého ložiska [mm] | 73 mm |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 48,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72,2 mm |
Dostupnost
| Převodovka číslo | CVT |
|---|---|
| převodovka typ | CVT |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| hnací hřídel | bez ABS kroužku |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 48,9 mm |
| specifikace | Groove type: INNER |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s drážkou |
| Číslo technické informace | Middle groove |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 49 mm |
Dostupnost