FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (146_) 70 i.e. 1.4 - Kloub / sada od 5/1994 do 5/2001, 1372 ccm, 49 kW, 67 hp, 146 C5.000, 146 D5.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 mm |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (vnější) |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 149 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Materiál vlnovce | Termoplast |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 43 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 151 mm |
| Velikost závitu | M20X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 43,1 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 151,5 mm |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 153 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 149 mm |
| Délka [mm] | 149,5 mm |
| Délka [mm] | 151,5 mm |
| Velikost závitu | M22X1,5 |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (vnější) |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 79 mm |
| Průměr kloubu [mm] | 80 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 149 mm |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 80 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 153 mm |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 43 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr kloubu [mm] | 80 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79,8 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (vnější) |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 153 mm |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 43 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Průměr kloubu [mm] | 80 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 149 mm |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 80 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 151 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 43,1 mm |
| specifikace | BELL PIN LENGTH - 90 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Hmotnost [kg] | 2,01 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Průměr v mm | 80 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Protiprachová ochrana | bez protiprachové ochrany |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 43,1 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| Materiál vlnovce | Guma |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 152,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 43 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (vnější) |
| Průměr kloubu [mm] | 79 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 149,5 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 22 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (vnější) |
| Průměr kloubu [mm] | 79 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Vnější ozubení strana kola | 20 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 20 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 43,1 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
Dostupnost