MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Kloub / sada od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
| Celková délka [mm] | 216,5 mm |
| délka 1 [mm] | 155 mm |
| specifikace | GrooveType: MIDDLE |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 216 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
| mechanicky obrobeno | se vstupem přes vnitřní díl (střední) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s drážkou |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
| Celková délka [mm] | 216,5 mm |
| délka 1 [mm] | 155 mm |
| specifikace | GrooveType: MIDDLE |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 217 mm |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Vnější ozubení strana kola | 28 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 25 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 56 mm |
| Celková délka [mm] | 216,5 mm |
| délka 1 [mm] | 155 mm |
| specifikace | GrooveType: MIDDLE |
Dostupnost