FORD TRANSIT V363 autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi pohon na 4 kola - Manžeta od 8/2015 do 12/2018, 2198 ccm, 114 kW, 155 hp, CV24, CVR5, autobus
| Výška [mm] | 128 mm |
|---|---|
| Mazání | s tuk.mazáním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Průměr kloubu [mm] | 116 mm |
| do průměru hřídele [mm] | 34 mm |
| Déelka od [mm] | 58 mm |
| Délka do [mm] | 128 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 138 mm |
| Velikost závitu | M24x2 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 147 mm |
| Velikost závitu | M24x2 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 26,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 94,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 138 mm |
| Velikost závitu | M24x2 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 147 mm |
| Velikost závitu | M24x2 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 26,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 94,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Délka [mm] | 119 mm |
| Materiál | Termoplast |
| Mazání | s tuk.mazáním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Průměr kloubu [mm] | 111 mm |
| pro průměr hřídele [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Sériové číslo | 10/20 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | strana kola |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost