TOYOTA YARIS Schránky/šikmá záď (_P13_) 1.3 VVTi (NSP130) - Manžeta od 10/2012 do 3/2017, 1329 ccm, 73 kW, 99 hp, 1NR-FE, Schránky/šikmá záď
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2013 |
| Číslo podvozku (VIN) | JTD************** |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| pro OE číslo | 31 60 7 529 203 SK |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 122 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,30 kg |
| Materiál | Termoplast |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 83 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | PA1************** |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 94 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,280 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 110 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| verze | FlexBoot |
| nový díl | Ano |
| vnitřní průměr od 1 [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr 1 do [mm] | 24 mm |
| vnitřní průměr od 2 [mm] | 81 mm |
| Vnitřní průměr 2 do [mm] | 93 mm |
| Materiál vlnovce | Polychlorpropen (Neopren) |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 83 mm |
| druh kloubu | tripodový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 56 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2014 |
| Konstrukční rok do | 06/2014 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| druh kloubu | tripodový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Jednotka množství | Sada |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | JTD************** |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 91 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,201 kg |
| Materiál | Guma |
| druh kloubu | tripodový kloub |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2014 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | VNK************** |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 91 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,196 kg |
| Materiál | Guma |
| druh kloubu | tripodový kloub |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 69 mm |
| párová čísla výrobku | 179701 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2013 |
| Číslo podvozku (VIN) | JTD************** |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 122 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Materiál | Termoplast |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 83 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2013 |
| Číslo podvozku (VIN) | JTD************** |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 122 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Materiál | Termoplast |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 83 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2013 |
| Číslo podvozku (VIN) | JTD************** |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | strana kola |
| Délka [mm] | 122 mm |
| Materiál | Termoplast |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 83 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701209472 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2014 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | VNK************** |
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 91 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,196 kg |
| Materiál | Guma |
| druh kloubu | tripodový kloub |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 69 mm |
| párová čísla výrobku | ADBP810096 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | JTD************** |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 91 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,240 kg |
| Materiál | Guma |
| druh kloubu | tripodový kloub |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Výška [mm] | 87 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 23 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | JTD************** |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro OE číslo | 1603048 |
| pro OE číslo | 1603277 |
| pro OE číslo | 31 60 7 529 203 SK |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | strana kola |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 112 mm |
| Délka [mm] | 120 mm |
| Délka [mm] | 122 mm |
| Délka [mm] | 123 mm |
| Výška [mm] | 112 mm |
| Výška [mm] | 120 mm |
| Výška [mm] | 122 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,30 kg |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Termoplast |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| druh kloubu | synchronní kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Mazání | s tuk.mazáním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Průměr kloubu [mm] | 83 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 22 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 26 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 75 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 83 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 84 mm |
| nový díl | Ano |
| pro průměr hřídele [mm] | 24 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 110 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| verze | FlexBoot |
| nový díl | Ano |
| vnitřní průměr od 1 [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr 1 do [mm] | 24 mm |
| vnitřní průměr od 2 [mm] | 81 mm |
| Vnitřní průměr 2 do [mm] | 93 mm |
| Materiál vlnovce | Polychlorpropen (Neopren) |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 83 mm |
| druh kloubu | tripodový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 56 mm |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2014 |
| Konstrukční rok do | 06/2014 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| druh kloubu | tripodový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Jednotka množství | Sada |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| druh kloubu | tripodový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Jednotka množství | Sada |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| druh kloubu | tripodový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Jednotka množství | Sada |
| nový díl | Ano |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Materiál vlnovce | TPE (termoplastický elastomer) |
Dostupnost