RENAULT MASTER I Krabice (T__) 28-35 2,5 TD - Manžeta od 8/1989 do 7/1998, 2499 ccm, 72 kW, 98 hp, 8140.27.2580, S9U 702, Krabice
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 105 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| verze | FlexBoot |
| nový díl | Ano |
| vnitřní průměr od 1 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 1 do [mm] | 30 mm |
| vnitřní průměr od 2 [mm] | 84 mm |
| Vnitřní průměr 2 do [mm] | 96 mm |
| Materiál vlnovce | Polychlorpropen (Neopren) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 146 mm |
| druh kloubu | křížový kloub |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 22 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Výška [mm] | 146 mm |
| druh kloubu | křížový kloub |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 22 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 156 mm |
| druh kloubu | křížový kloub |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 23 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Výška [mm] | 132 mm |
| Množství | 12 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 77 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 80 mm |
| Průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Průměr 2 [mm] | 85 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 140 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Omezení výrobce | OETIKER clamps |
| Výška [mm] | 80 mm |
| Průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Průměr 2 [mm] | 85 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 379 g |
| verze | bearing 23,8 |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Výška [mm] | 154 mm |
| Průměr 1 [mm] | 25 mm |
| Průměr 2 [mm] | 88 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 145 g |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Omezení výrobce | OETIKER clamps |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 329 g |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Omezení výrobce | OETIKER clamps |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 289 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Výška [mm] | 80 mm |
| Průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Průměr 2 [mm] | 85 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 321 g |
| verze | bearing 27,8 |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Omezení výrobce | OETIKER clamps |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 293 g |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | OETIKER clamps |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 572 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 402 g |
| verze | bearing 27,8 |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Omezení výrobce | OETIKER clamps |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 329 g |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 113,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 23 mm |
| Průměr 2 [mm] | 81,5 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 418 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím třmenem |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Výška [mm] | 145 mm |
| Průměr 1 [mm] | 29 mm |
| Průměr 2 [mm] | 96 mm |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 69 g |
| číslo dílu | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Výška [mm] | 83 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 89 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 329363 |
|---|---|
| montovaná strana | strana kola |
| Výška [mm] | 127 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 24 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana kola |
|---|---|
| Výška [mm] | 127 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 24 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 94 mm |
| verze | ELASTIC |
Dostupnost