FIAT ULYSSE (179_) 3.0 - Chladič od 8/2002 do 6/2011, 2946 ccm, 150 kW, 204 hp, XFW, velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 07/2003 |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 466 mm |
| Šířka sítě [mm] | 544 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2003 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Alternativ |
| Omezení výrobce | Ordonez |
| Omezení výrobce | PrascoSelection |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Číslo produkce | 18V14 |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 688 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Alternativ |
| Omezení výrobce | Ordonez |
| Omezení výrobce | PrascoSelection |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 683 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2003 |
|---|---|
| VET-číslo od | 0009705 |
| Materiál | hliník |
| Číslo produkce | 18V14 |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 563 mm |
| Šířka sítě [mm] | 465 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Číslo produkce | K1555944 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 464 mm |
| Šířka sítě [mm] | 563 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 465 mm |
| Šířka sítě [mm] | 563 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 56,3 mm |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost