CITROËN C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHYB) - Chladič od 6/2001 do 8/2004, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| Číslo produkce | K1556045 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 558 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 380 mm |
| Šířka sítě [mm] | 544 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 544 mm |
| Šířka sítě [mm] | 380 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| verze | Alternative |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 544 mm |
| Šířka sítě [mm] | 380 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Vpusť [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Odtok [mm] | 32 mm |
| Délka sítě [mm] | 552 mm |
| Šířka sítě [mm] | 380 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 56,3 mm |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost