MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Chladič od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Plast |
| Délka sítě [mm] | 375 mm |
| Šířka sítě [mm] | 735 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0407 # 0507> |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2007 |
| pro OE číslo | LFH115205 |
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
Dostupnost