MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 CDI 4-matic (211.089) - Chladič od 3/2005 do 12/2008, 2987 ccm, 165 kW, 224 hp, OM 642.910, OM 642.921, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s teplotním senzorem |
| váha [g] | 740 g |
Dostupnost
| Kühlrippenmaterial | hliník |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 637 mm |
| Šířka sítě [mm] | 457 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Číslo produkce | K1551114 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 460 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | A2115000049 |
|---|---|
| tlak do | 1,1 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 448 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 36 mm |
Dostupnost