MERCEDES-BENZ S-CLASS kupé (C216) CL 600 (216.376) - Chladič od 5/2006 do 12/2013, 5513 ccm, 380 kW, 517 hp, M 275.953, kupé
| Rok výroby od | 07/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2010 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 024055 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 026541 |
| Průměr 1 [mm] | 56 mm |
| Průměr 2 [mm] | 35 mm |
| Průměr 3 [mm] | 56 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 462 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
| Výrobce | produced by MAHLE |
Dostupnost
| Číslo produkce | K1551213 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 451 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | A2215000349 |
|---|---|
| tlak do | 1,1 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
| Délka sítě [mm] | 638 mm |
| Šířka sítě [mm] | 445 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost