FORD USA MUSTANG kupé 5.4 V8 - Chladič od 1/2006, 5403 ccm, 355 kW, 483 hp, , kupé
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 6,86 kg |
| Materiál | hliník |
| specifikace | Vollaluminiumm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | hliník |
| Délka sítě [mm] | 608 mm |
| Šířka sítě [mm] | 494 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,98 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Délka sítě [mm] | 612 mm |
| Šířka sítě [mm] | 500 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost