SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t - Chladič od 7/2000 do 12/2009, 1985 ccm, 136 kW, 185 hp, B205L, limuzína
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 34 mm |
| Odtok [mm] | 34 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 608 mm |
| Šířka sítě [mm] | 359 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 34 mm |
| Odtok [mm] | 34 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 608 mm |
| Šířka sítě [mm] | 359 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2002 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 34 mm |
| Odtok [mm] | 34 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 608 mm |
| Šířka sítě [mm] | 359 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2002 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s chladičem oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez víčka |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vyrovnávací nádrže |
| Vpusť [mm] | 34 mm |
| Odtok [mm] | 34 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 608 mm |
| Šířka sítě [mm] | 359 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 607 mm |
| Šířka sítě [mm] | 374 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 607 mm |
| Šířka sítě [mm] | 374 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 607 mm |
| Šířka sítě [mm] | 374 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 5,5 kg |
|---|---|
| Vpusť [mm] | 34 mm |
| Odtok [mm] | 34 mm |
| Délka sítě [mm] | 607 mm |
| Šířka sítě [mm] | 374 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 2,64 kg |
| Vpusť [mm] | 34 mm |
| Odtok [mm] | 34 mm |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 607 mm |
| Šířka sítě [mm] | 374 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 5,5 kg |
|---|---|
| Vpusť [mm] | 34 mm |
| Odtok [mm] | 34 mm |
| Délka sítě [mm] | 607 mm |
| Šířka sítě [mm] | 374 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 606 mm |
| Šířka sítě [mm] | 356 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 608 mm |
| Šířka sítě [mm] | 358 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 607 mm |
| Šířka sítě [mm] | 374 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost