CITROËN ZX (N2) 1.9 i - Chladič od 3/1991 do 6/1997, 1905 ccm, 88 kW, 120 hp, DKZ (XU9JA), Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1993 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Kühlrippenmaterial | měď |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 366 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1993 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 359 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 377 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Délka sítě [mm] | 610 mm |
| Šířka sítě [mm] | 398 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,1 bar |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 15 psi |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1 bar |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 15 psi |
Dostupnost
| Délka sítě [mm] | 670 mm |
|---|---|
| Šířka sítě [mm] | 377 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 56,3 mm |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost