PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.1 - Chladič od 10/1987 do 7/1992, 1124 ccm, 40 kW, 54 hp, H1B (TU1), Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 470 mm |
| Šířka sítě [mm] | 285 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 56,3 mm |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost