MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper S - Chladič od 8/2007 do 7/2010, 1598 ccm, 128 kW, 174 hp, N14 B16 A, N14 B16 AB, kombi
| Typ převodovky | ruční / na přání automatická převodovka |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Vpusť [mm] | 33 mm |
| Odtok [mm] | 33 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Délka sítě [mm] | 540 mm |
| Šířka sítě [mm] | 358 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost