PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.0 - Chladič od 9/1991 do 4/1996, 954 ccm, 33 kW, 45 hp, CDY (TU9M), TU9, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 392 mm |
| Šířka sítě [mm] | 322 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | modrá |
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 56,3 mm |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost