MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 500 4-matic (251.072, 251.172) - Chladič od 5/2007 do 12/2014, 5461 ccm, 285 kW, 388 hp, M 273.963, velkoprostorová limuzína
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
| Materiál | hliník |
| Vpusť [mm] | 42 mm |
| Odtok [mm] | 42 mm |
| Délka sítě [mm] | 635 mm |
| Šířka sítě [mm] | 530 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
|---|---|
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 637 mm |
| Šířka sítě [mm] | 526 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost