MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 4-matic (204.987) - Chladič od 6/2008 do 4/2011, 3498 ccm, 200 kW, 272 hp, M 272.971, SUV
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Omezení výrobce | PrascoSelection |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
| Vpusť [mm] | 47 mm |
| Odtok [mm] | 47 mm |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 643 mm |
| Šířka sítě [mm] | 428 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2045000749 |
|---|---|
| tlak do | 1,4 bar |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Materiál | hliník |
| Vpusť [mm] | 47 mm |
| Odtok [mm] | 47 mm |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 450 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 448 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro 7mi stupňovou automatickou převodovku |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 36 mm |
Dostupnost