SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 - Chladič od 3/1993 do 9/1996, 1043 ccm, 33 kW, 45 hp, AAU, Šikmá zadní část
| Délka sítě [mm] | 628 mm |
|---|---|
| Šířka sítě [mm] | 378 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| Hmotnost [kg] | 2,72 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Délka sítě [mm] | 527 mm |
| Šířka sítě [mm] | 322 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost