MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 BlueTEC (212.024) - Chladič od 1/2009 do 12/2015, 2987 ccm, 155 kW, 211 hp, OM 642.850, limuzína
| Typ převodovky | ruční / na přání automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 435 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 204 500 3603 |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 640 mm |
| Šířka sítě [mm] | 438 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 32 mm |
Dostupnost