DACIA SANDERO 1.2 16V - Chladič od 11/2008, 1149 ccm, 55 kW, 75 hp, D4F 732, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 23529 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/2009 |
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
| Délka sítě [mm] | 740 mm |
| Šířka sítě [mm] | 460 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 120 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23529 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/2009 |
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
| Délka sítě [mm] | 580 mm |
| Šířka sítě [mm] | 450 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 95 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| Kvalita, jakost | DIEDERICHS Climate |
| Omezení výrobce | Alternativ |
| Omezení výrobce | Calsonic |
| Omezení výrobce | PrascoSelection |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,87 kg |
| Materiál | hliník |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| topení/chlazení | pro vozidla bez olejového chladiče |
| Vpusť [mm] | 32 mm |
| Odtok [mm] | 32 mm |
| verze | Alternative |
| Číslo produkce | K1555172 |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen mechanicky plněný |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Materiál nádrže na vodu (chladič) | Plast |
| Délka sítě [mm] | 408 mm |
| Délka sítě [mm] | 415 mm |
| Délka sítě [mm] | 477 mm |
| Délka sítě [mm] | 480 mm |
| Délka sítě [mm] | 580 mm |
| Délka sítě [mm] | 642 mm |
| Šířka sítě [mm] | 404 mm |
| Šířka sítě [mm] | 405 mm |
| Šířka sítě [mm] | 407 mm |
| Šířka sítě [mm] | 408 mm |
| Šířka sítě [mm] | 414 mm |
| Šířka sítě [mm] | 415 mm |
| Šířka sítě [mm] | 450 mm |
| Šířka sítě [mm] | 480 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 18 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 22 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 23 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 95 mm |
Dostupnost