MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.3 TD (L043G, L048G) - Chladič od 12/1982 do 4/1986, 2347 ccm, 62 kW, 84 hp, 4D55-T, otevřený terenní vůz
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1984 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Typ vozidla | Shogun |
| Kühlrippenmaterial | měď |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 415 mm |
| Šířka sítě [mm] | 598 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 25,5 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Otevírací tlak [bar] | 0,9 bar |
| Vnější závit 2 [mm] | 28.5 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 59 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Tlak [bar] | 0,8 bar |
| Materiál | Kov |
| tlak (psi) | 13 psi |
Dostupnost
| Průměr v mm | 59,4 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 29 mm |
| Tlak [bar] | 1,0 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 25,5 mm |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
Dostupnost